פרסום באימייל בשנת 2021

לחצו על החץ

מה תקראו במאמר?

יש נטייה בקרב מפרסמים רבים להזניח את הפלטפורמות הקלאסיות לפרסום בטענות מוזרות שאין להם בסיס, טענות כמו אנשים לא פותחים מיילים, לא מגיבים למיילים ואין באימייל שום תועלת.

כאן וכמו בכל סוגי פלטפורמות השיווק חשוב לבדוק קודם, מי הם קהל היעד שלכם. האם קהל היעד משתמש באימייל על בסיס יומי? שבועי? או משתמש בו לצורך רישום למשחקים, מבצעים ואפלקציות ואוגר שם זבל אלקטרוני. 

פרסום באימייל
ישנם קהלים שאינם משתמשים באימייל ואוגרים שם זבל וישנם אנשים שמשתמשים באפן קבוע

מהנסיון שצברתי קהל נפלא לדיוור הוא קהל העסקים

תחומי ההייטק, עורכי דין, אדמינסטרציה, אנשי HR ובעצם כל מי שהמייל הוא כלי עיקרי בעבודה שלו. כאשר נוכל להכנס לתיבת הדואר האלקטרוני של אותו המשתמש נוכל להעביר כמו גדולה של מידע, ואף להניע באופן ישיר לפעולה. 

איך אפשר לדעת בנוסף לזאת שהדואר האלקטרוני התחזק וקיבל מעמד משמעותי יותר במדינת ישראל הוא ההחלטה (הגיע הזמן!) של מוסדות המדינה להתחיל לתקשר עם הציבור במייל וכבר לא במכשיר הפקס שהיה נהוג עד כה. 

חברות ענק עוברות להיות ירוקות יותר והתיבת דואר הפיזית שלנו מתרוקנת והמייל מתחיל להחליף אותה בכל עיניין ודבר.

אז איך נכנסים לתיבת הדואר? 

כמובן שלא כל אדם יפתח בפנייך את תיבת הדואר האלקטרוני שלו לכן אנו צריכים להיות יצירתיים כדי לקבל מקהל הלקוחות את תיבת הדואר האלקטרוני הדבר אפשרי על ידי הצעת תוכן חינמי מעניין ורלוונטי, מבצעים חסרי תקדים או עדכונים בלעדיים. 

פרסום באימייל
יתרון משמעותי למייל הוא היכולת להעביר מסרים רבים ותוכן ארוך יותר.

ככל שתיהיו יותר מעניינים, יצירתיים ככה תוכלו להכנס ליותר תיבות דואר אלקטרוני ולהתחיל לשווק ולהעביר מסרים ללקוחות הפוטנציאלים שלכם. 

חשוב לזכור!

לעומת כל פלטפורמת פרסום אחרת חשוב לשמור על מינון מאוד מדוייק של דואר האלקטרוני ולא ״להפציץ״ את הלקוחות במספרים גדולים של מיילים דבר שייצור אנטגוניזם ואף ״הסרת רישום״ מהדיוור שלכם. (כתבתי מאמר על איך להפוך פרסום לדבר פחות מעצבן ומאמר על שיווק באמצעות תוכן

אני חושב שאיזור הנוחות הוא אחת לחודש, בניוז לייטר מסודר אבל כמובן שאפשר יותר או פחות תלוי באיכות התוכן שאותו אתם רוצים לדוור, אם אתם יודעים שהדבר נותן לקהל היעד ערך רב, אל תהססו ופשוט תשתפו אותם. 

קיימות היום תוכנות דיוור רבות למיילים ואפשרויות מתקדמות שונות של מעקב על אחוזי פתיחה, אחוזי קליקים במייל ועוד נתונים רבים שיכולים לתת לנו תמונה כוללת על איכות התוכן שהצלחנו לתת באותו הדיוור ואיך לשפר כדי לעלות את הנתונים. 

דואר אלקטרוני הוא כלי חשוב בארגז הכלים שלכם בידקו כבר היום האם קהל היעד שלכם משתמש במיילים ותתחילו לדוור. 

האם המאמר עיניין אותך?
Sharing Is Caring
שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אם אתה כבר כאן

פיתוח אישי, לימוד העשרה והשראה
הם הדרך הנכונה להצלחה!

כבר במילוי הטופס תקבל למייל מאמר על התכונה החשובה ביותר שצריך לאמץ בשנת 2021
מלא את הפרטים ותדאג לא לפספס תוכן חשוב
בואו נעבוד יחד
קורס שיווק דיגיטלי 1 על 1

לא מדובר בקורס דיגיטלי – אתם שותפים מלאים לתהליך הלמידה. החומר נקבע בהתאם לידע שלכם, ולקצב שלכם. בקורס נצלול יחד לעומק מערכות הפרסום המתקדמות של פייסבוק ואינסטגרם.

״להשקעה בלימוד ובידע, יש את התשואה הגבוהה ביותר״

תודה!

כך אני מבין איזה תוכן מעניין יותר, ויודע על אילו נושאים לכתוב.

מבטיח שכל הצבעה נלקחת בחשבון

תודה!

כך אני מבין איזה תוכן פחות מעניין, ויודע על אילו נושאים לכתוב פחות.

מבטיח שכל הצבעה נלקחת בחשבון

תודה שבחרת
להרשם לניוזלטר שלי

מבטיח שכל מייל יהיה מלא בערך

מעוניינים להכיר? ניתן לקבוע שיחת הכרות ביומן שלי